Misyon & Vizyonumuz

Misyon & Vizyonumuz


13 yılda dünyada çok şey değişti. Ancak inandığımız değerler ilk kurulduğumuz günden beri hiç değişmedi.
Sevgi Sigorta olarak öncelikli hedefimiz Sigortalıların ihtiyaçlarını,beklentilerini çağdaş yaşamın tüm olanaklarını kullanarak sürekli yenilenerek tespit etmek buna en uygun hizmet ve ürünleri sunmaktır.Böylelikle sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayarak verimlilik eğitim ve toplam kalite açısından Müşteri sadakatimizi sürdürerek Türkiye ve Çanakkale'de örnek aracı kurum konumunu sürdürmek öncelikli amacımızdır.

  • Misyonumuz

Sigorta herkesin ihtiyacı olan bir olgudur. Sevgi Sigorta olarak; uzman, dinamik ve genç kadromuz ile bu olguyu herkese uygun şartlarla ulaştırmak için çalışıyoruz.Sektörel değişimlere hızla uyum sağlayan alt yapımız ve sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, sektörde güvenilir ve en çok tercih edilen sigorta acentesi olmak.

  • Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımız ile sigorta sektöründe sigortayı herkese ulaştırarak, fayda sağlayarak önder bir firma olmak.
Müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet anlayışıyla hizmetimizi özelleştirerek, müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçlarını belirlemede yol gösterici olmak,
Doğru teminat önerileriyle müşterilerimizi risklerden maksimum oranda korumak,
Hasar anında müşterilerimizi hızlı ve çabuk sonuca ulaştırmak,
Sigortayı kâğıttan öte bir hizmete dönüştürmeyi hedefleyen ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak,
Sektörel gelişmeleri takip eden, değişimlere hızlı ayak uyduran insan kaynağı ve teknik altyapı ile paydaşlarımıza maksimum yarar sağlayarak şirket değerimizi yükseltmek.
Sevgi Sigorta olarak kısa sürede kazandığımız tecrübemizle her zaman sizlerin yanında olmayı amaçlıyoruz. Yeni ürün ve hizmetlerimizle daima sizlerin yanında, geleceğinizin güvencesi olarak koruma görevimizi sürdüreceğiz.

Sevgi Sigorta güvencesinde hayata güvenilir adımlarla devam edin!
 

Unutmayın!
Sigorta, Risk oluştuğunda satın alınamayacak tek üründür.

 HİZMETLERİMİZ